#

فیلتر هوا دستگاه چین کن کاغذ تمام اتوماتیک دستگاه کاغذ چین کن تمام اتوماتیک فیل

مشخصات فنی دستگاه تولید فیلتر هوا
18 فروردین 1399
  • منبع خبر :http://www.mehrfoam.com
  • تعداد بازدید :757 نفر

اشتراک در شبکه های اجتماعی

#

مشخصات فنی دستگاه تولید فیلتر هوا

مدستگاه تولید فیلتر هوا
دستگاه تولید فیلتر هوا
دستگاه تولید فیلتر هوا یکی از دستگاه های مهم و کاربردی در صنعت تولید فیلترهوای خودرو به شمار می رود. تولید فیلتر هوا دارای فروش و سود خوبی می باشد که همین امر موجب شده تا تولید این فیلتر ها به روش های دستی و استفاده از ماشین آلات مربوطه انجام گیرد. مواد اولیه ای که در ساخت فیلتر هوا به کار می رود، قیمت زیادی ندارد.
دستگاه تولید فیلتر هوا وظیفه ی ساخت این قطعه پرمصرف را دارد. فیلتر هوا قطعه ای مهم در خودرو است که موجب می شود تا هوای تمیز وارد سیستم احتراق خودرو شود. در صورت عدم وجود فیلتر هوا، ذرات گرد و غبار و آلودگی های محیط به سیستم احتراق خودرو وارد شده و عمل سوختن و احتراق را دچار مشکل می کند که در پی آن، مصرف سوخت نیز بالا می رود.
قطعات دستگاه تولید فیلتر هوا
این دستگاه دارای قطعاتی از جمله سروو موتور، اینورتر، هد میکس آب خنک و مخازن دو جداره می باشد که هر کدام نقشی در ساختار کلی تولید فیلتر هوا اعمال می کنند. به علت اهمیت دستگاه تولید فیلتر، شرکت هایی در زمینه ی تولید آن اقدام به تبلیغات می کنند که متاسفانه دانش تخصصی و تعهد در خدمات خود ندارند و عمده ی تبلیغات آن ها بر فروش دستگاه تولید فیلتر هوا در منزل می باشد.
خرید دستگاه فیلتر هوا باید با انجام تحقیقات در مورد شرکت های سازنده دستگاه و نحوه ی ساخت آن ها همراه باشد. پیشرفت صنعت تولید فیلتر ها در زمینه ی ساخت ماشین آلات و تجهیرات این حوزه، کمک شایانی به تولید آن در داخل کشور کرده است. در این راستا تولید فیلتر هوا از نوع فوم نسل جدید یا همان پلی اورتان نیز انجام می گیرد. مصرف کم برق از دیگر ویژگی های دستگاه تولید فیلتر هوا به شمار می رود.
در این دستگاه ، فوم پلی اورتال به وسیله دستگاه تزریق وارد قالبهای مختلف می گردد. میزان تولید فیلتر هوا در این سیستم  ۶۰۰ عدد فیلتر هوا به بالا در ساعت می باشد.
نمایشگر ویدیو
00:00
00:11
نقش مهم دستگاه تولید فیلتر هوا
فیلتر هوا به جهت نقشی که در عملکرد مناسب خودرو دارد، از اهمیت بالایی نیز برخوردار است. ویژگی های فیلتر هوای مناسب بسته به نوع خودرو و فیلتر مورد نیاز آن مشخص می شود. دستگاه تولید فیلتر هوا در جهت ساخت انواع این فیلتر ها ایجاد شده است و فیلتر هوا در مدل های مختلفی را تولید می کند. فیلتر هوا شامل موادی چون کاغذ، فلز، نمد، مواد پلی اورتان و دیگر اجزا می باشد.
فیلتر هوا باید با داشتن مواد با کیفیت و مرغوب، استفاده از آن به مدت طولانی امکان پذیر باشد. یکی دیگر از ویژگی های فیلتر هوای مناسب، به کار رفتن مقدار کافی از مواد اولیه در آن است. برای مثال، کاغذ چین خورده باید به قدر کافی در آن به کار رفته باشد، از فلز با قطر کافی و مناسب استفاده شده باشد و مواد پلی اورتان نیز به حد استاندارد در فیلتر هوا وجود داشته باشد.
ویژگی های فیلتر هوا استاندارد برای خودرو
خرید فیلتر های هوا باید با توجه به نشان استاندارد در آن ها انجام گیرد و قبل از نصب، مورد بررسی قرار گیرند. داشتن جعبه و نام و نشان شرکت معتبر ساخت فیلتر هوا، از دیگر ویژگی های فیلتر هوای مناسب می باشد. دستگاه تولید فیلتر هوا به شرط استاندارد بودن می تواند فیلتر هوای با کیفیتی را نیز تولید کند. یکی دیگر از ویژگی های فیلتر هوای مناسب، میزان بازدهی فیلتراسیون آن و توانایی جریان هوا می باشد. مقدار جذب ذرات گرد و غبار و آلودگی های محیطی در فیلتر های مختلف، متفاوت است.
داشتن فیلتراسیون قوی و جریان دادن هوای مناسب و کافی در موتور خودرو، از ویژگی های فیلتر هوای مناسب به شمار می رود که در جریان تولید دستگاه فیلتر هوا توسط دستگاه تولید فیلتر هوا، مورد توجه قرار می گیرد.
مشخصات فنی دستگاه تولید فیلتر هوا
امکان کنترل PLC
سر هد تزریق با پیچیده ترین تکنولوژی روز با امکان خنک کردن.
تمیزکاری با پس، کنترل دما و تزریق با سرعت متفاوت.
تکنولوژی بالای میکسر هد دستگاه تولید فیلتر.
سیستم تایمینگ بسیار دقیق و قابل کنترل.
عدم تلرانس دبی تزریق.
امکان تزریق از ۱ گرم تا ۲۰۰ گرم در ثانیه.
ویزگی انحصاری دستگاه تولید فیلتر هوا امکان تغییر دادن نوع فوم از خشک تا نرم.
ویژگی انحصاری سازگاری دستگاه با برق خانگی.
دارای سیستم ایمنی برای حفاظت از دستگاه.
تنظیم دور دستی و دیجیتال.
ظرفیت تولید ۱۰۰۰۰۰ فیلتر در ماه به ازای هر روز ۶ ساعت کاری.
امکان تزریق از یک دهم تا اتمام مخزن.
عدم وجود هیچ گونه آلودگی صوتی و زیست محیطی.
دارای مخازن دو جداره.
دارای سیستم خنک کننده جهت مناطق گرمسیر.
ابعاد محیط کار برای این سیستم ۱۰ متر مربع می باشد.
تنها با برق تکفاز تغذیه می گردد.
۱ سال گارانتی تعویض قطعات و ۱۰ سال خدمات پس از فروش.
 
امکانات دستگاه:
تعریف میز CNC: دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا مجهز به میز CNC (میزی که قالب های پلاستیکی بدون دخالت دست توسط حافظه ی از پیش تعریف شده ی کامپیوتر دستگاه توسط کاربر- فقط با انتخاب نوع خودرو از صفحه تمام لمسی LCD و میز CNC بسته به نوع و اندازه، روی میز را در آن جهت حرکت می دهد تا مواد از هد ریز دستگاه به قسمت مواد ریز قالب مواد ریزی گردد.)
تعریف PLC: کنترل کننده دستگاه تولید فیلتر هوا، نرم افزاری است که در قسمت ورودی اطلاعاتی را دریافت و آنها را طبق برنامه ریزی که در حافظه اش ذخیره شده پردازش می نماید و نتیجه عملیات را نیز از قسمت خروجی به صورت فرمان هایی به گیرنده ها و اجراکننده های فرمان ارسال می کند.
 
خط تولید فیلتر هوا برای ساخت و تولید انواع فیلتر هوا مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان طور که می‌دانید در حال حاضر انواع مختلف خودرو و اتومبیل تولید می شوند که تقریبا هر کدام فیلتر هوای ویژه خود را دارند. برای خرید خط تولید فیلتر هوا بهتر است دقت کنید، دستگاهی را خریداری کنید که قابلیت تولید انواع مختلف فیلتر هوا برای انواع و مدل های مختلف ماشین ها را داشته باشد.
شاید هیچ قطعه ای از خودرو به اندازه فیلتر هوا، مصرفی نباشد. هر اتومبیلی دست کم در ماه یک بار فیلتر هوا را تعویض می‌کند. همچنین هر روز صدها خودرو به جمع خودروهای کشور افزوده شده و هر کدام به فیلتر هوای خاص خود نیاز دارند.
پس بازار فیلتر هوای ماشین یک بازار بسیار عالی و با چشم انداز بسیار مثبت است. اگر شما سرمایه ای دارید و می‌خواهید یک کار تولیدی راه اندازی کنید، خط تولید فیلتر هوا یکی از بهترین سرمایه گذاری ها است. سرمایه اندک و بازدهی بالا، مهمترین مزیت‌های دستگاه فیلتر هوا است.
تولید فیلتر هوا دستگاه تمام اتوماتیک فیلتر هوا
خصوص نوار آب بند سینک